“KENDİ SESİNİ BULMAK”

YOGA UZMANLIĞI YOLUNDA MENTORLUK PROGRAMI (3, 6, 9 ay)

Neden bu program?

Yoga öğretmeye başladığımız ilk yıllarda, gerek uzman-öğrenci ilişkisinin doğası, gerek yoga dersi verirken karşılaştığımız çeşitli durumlarla ilgili bir rehberliğe sıkça ihtiyaç duyup, genelde karanlıkta yolumuzu el yordamı ile bulmak zorunda kaldık ve pek çok şeyi deneme yanılma yoluyla öğrendik.

Bu yüzden özellikle yoga uzmanlığı yolculuğuna başlarken ve süreç içinde bir rehber eşliğinde ilerlemenin ne kadar faydalı ve kolaylaştırıcı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu programı da kendi tecrübelerimizden yola çıkarak, bu ihtiyaçlara cevap verebilmek ümidiyle tasarladık.

Bu program neler içeriyor?

Programı Sinem Er ve Rana Ortan olarak, birlikte yürütüyoruz.

Bu programda 3, 6 ya da 9 aylık paketlerden birini tercih etme şansınız var. Süreç içinde size, kaydedip yollayacağınız seanslarınızla ilgili yapıcı geri bildirimde bulunacak, öğretme becerilerinizle ilgili geliştirmek ve parlatmak istediğiniz konulara dair destek verecek, çeşitli okuma tavsiyeleri yapacak ve sorularınızı da elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız.

Süreç nasıl işliyor?

  • İlk olarak sizinle yol haritamızı belirleyebilmek adına ücretsiz 20 dakikalık skype ön görüşmesi yapacağız.
  • Sonrasında her ay iki kez birer saatlik görüşmeler (yüz yüze ya da skype) yapacak, uzmanlığınızla ilgili detaylı geri bildirimler ve aynı zamanda ders sekanslama konusunda temel destek vereceğiz.
  • Süreç içinde size tavsiye edeceğimiz niyetinizi destekleyen kitaplar üzerinden beyin fırtınası yapacağız.
  • Kendinizi, kimliğinizi en doğru yansıtacak ve işinizi en uygun şekilde tanıtabileceğiniz promosyon yöntemleri konusunda danışmanlık vereceğiz.
  • Bu programı tamamladığınızda, seçtiğiniz paketin süresine göre 30, 60, 90 Saatlik Uluslararası Yoga Alliance Onaylı YACEP (Devam eden eğitim) Sertifikasına hak kazanacaksınız.

Notlar: Kontenjanımız 12 kişi ile sınırlıdır. Program, mezunlarımıza %10 indirimlidir. Detaylar için bizlerle sinemranaegitim@gmail.com adresinden ya da aşağıdaki form üzerinden iletişime geçin.

Bilgi ve Kayıt Formu