ONLINE AĞUSTOS AYI KAPALI GRUP DERSLERİ

KENDİNE İHTİYACIN OLAN İLGİYİ VER: ONLINE AĞUSTOS AYI KAPALI GRUP DERSLERİ

ZOOM üzerinden yaptığımız dersler büyük bir keyifle devam etti Nisan ayından beri. Temmuz derslerimiz sonrası yine küçük bir ara verdim ve kendi pratiğime odaklandım biraz. Aynı zamanda uzun zamandır arzu ettiğim bir eğitimi almaya başladım. Yoga yolunda büyük bir ihtiyaç bu hepimiz için.
Ama sizlerle yeniden kavuşmaya hazırım! Lakin, aldığım eğitimin gereklerine odaklanabilmek ve yeni dönem eğitimlere hazırlanabilmek için ağustos ayında tek bir grup açmaya karar verdim.

Mütevazi online stüdyomuzda 🙂 11 Ağustos itibariyle derslerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Yine 8 derslik, yani aylık paket mantığıyla ilerleyeceğiz. Kaçırdığınız dersleri sizlere yine bağlantı olarak yolluyor olacağım. O yüzden kaçırma kaygısı yaşamanıza gerek yok.

VİNYASA 2 (ORTA SEVİYE) GRUBU (90 DK):
11-13-18-20-25-27 Ağustos ve 1-3 Eylül
SALI-PERŞEMBE 19.00

Derslerde, stüdyo ortamına benzer bir düzende, sizleri izliyor ve yönlendiriyorum. Birbirimize çok ihtiyacımız olan bu dönemde, alanımızı paylaşarak ders yapıyoruz. Dersler etkili nefes alabilmek üzere nefes egzersizleri, meditasyon ve asanadan oluşuyor.

Ücret:
İKİ GÜN KATILIM (8 DERS) 200 TL
TEK GÜN KATILIM (SALI YA DA PERŞEMBE) 125 TL

Açıklamaya “İKİ GÜN” ya da “SALI”  ya da “PERŞEMBE” yazarak aşağıdaki hesaba ödeminizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu SİNEMER@GMAİL.COM adresine, bana attığınızda kaydınızı almış olacağım. 

*Hesap Bilgileri:
Sinem Er
ING Bank
IBAN: TR950009901119117900100005
AÇIKLAMA: “İKİ GÜN” ya da “SALI”  ya da “PERŞEMBE” 

** Eğer özel bir maddi durumunuz varsa bu konuyla ilgili benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Birbirimize şimdi destek olmayacağız da ne zaman olacağız?

Kendi merkezimize dönmek, içinde bulunduğumuz bu günleri farkındalıkla karşılayabilmek için, yoga ve meditasyon desteğimiz olsun.

Sağlıkla kalın. Matta görüşürüz!

Bilgi ve Kayıt Formu


Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz