SİNEM ER VE ŞAYLAN YILMAZ İLE KADINLIĞI KUTLAMAK – YOGA VE ŞİFA İNZİVASI

21 Temmuz 2016

23/10/2021 14:00

Yediburunlar Lighthouse - Fethiye

500 TL

Bedeniniz, ilişkileriniz, kariyeriniz, özgüveniniz, uyku düzeniniz veya keyif alabilme kapasiteniz sürekli değişiyor gibi mi hissediyorsunuz? Kadınların değişken dünyasını keşfetmeye hoşgeldiniz!

Ayın her günü içimizdeki değişim süregiderken, kadınlık hormonları ve döngüsü bizi bir gün öyle bir gün böyle seçimler yapmaya yönlendirirken ve seneler içinde bu dalgalanmalar bizi dönüştürürken, değişimin getirdiği belirsizlik bazen kafa karıştırıcı ve korku uyandırıcı olabilir. Bu dönüşüm sürecinde kendimize karşı şefkatli bir yoga uygulaması ve kadınlar olarak birbirimizle iletişim kurmak aradığımız destek olabilir.

Sinem Er ve Şaylan Yılmaz olarak sizleri kadınların değişken doğasındaki huzuru keşfetmeye davet ediyoruz. Sinem Er eşliğinde yumuşak vinyasa akışlar ve şefkat meditasyonları ile bedenimizi canlandırıp kalbimizi açarken; Şaylan Yılmaz eşliğinde rahim odaklı yoga çalışmaları, sanat süreçleri ve kadın çemberleri ile rahmin yaratıcı ve dönüştürücü gücünü uyandıracağız. Kalp ve rahim birliği içinde bu dönüşüm sürecinde destekle var olmayı deneyimleyeceğiz.

Bu kampın içeriği, kadınların hayatlarında ihtiyaç duydukları sağlıklı yaşam enerjisini, yoga ve rahim farkındalığı ile hayata geçirmek üzerinedir. Kendimizi hissetmek, beslemek ve rahim enerjisini ortaya çıkarmak için pratik şifa çalışmaları paylaşılacaktır. Kadın sağlığına yoganın getirdiği şifa, içsel çalışmaların getirdiği adet döngüsü farkındalığı ve kadın hayatındaki geçiş dönemlerine saygı duyarak şefkatle yaşama becerisi, canlılığımız için vazgeçilmez olan dişil yönleri yeniden ortaya çıkarmamıza yardımcı olacaktır.

Fethiye Yediburunlar Lighthouse Yeryüzü Uyandırma Oteli’nin nefes kesici ortamında, ev sahibemiz Semra ve kız kardeşi Nejla’nın misafirperverlikleri, leziz “vejetaryen” menüleri ve sabahları vinyasa yoga dersleri, akşam üstleri ise rahim odaklı yoga çalışmaları, sanat süreçleri ve kadın çemberleri ile, dolu dolu 4 gün geçirmek için haydi sen de bize katıl!

KATILIM ÜCRETİ VE KONAKLAMA:
Kamp ücreti: 500 TL
Erken ödeme indirimi ile 400 TL (21 mayıs’a kadar geçerlidir)
Konaklama ücreti ve ulaşım katılımcıya aittir.
Bir gecelik yarım pansiyon konaklama 140TL+KDV’dir.

Otelimizin kapasitesi 20 kişi sınırlı. Eğer tek kişi iseniz etkinliğe katılan bir başka kız kardeşinizle oda paylaşmanız gerekiyor. Yerler sınırlı olduğu için, yoğunluk durumunda maalesef fark ödeyerek tek kişilik konaklama kabul edilemiyor. Ne kadar insan faydalanırsa o kadar iyidir diyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Eğer katılmaya karar verirseniz rezervasyonunuzu kesinleştirmek için Fethiye Yediburunlar Lighthouse Yeryüzü Uyandırma Oteli’ne 100 TL. ön ödeme yapmanız gerekmektedir.
Erken Ödeme indirimi için son tarih 21 Mayıs 2016’dır. Eğer kaporanızı Fethiye Yediburunlar Lighthouse Yeryüzü Uyandırma Oteli’ne bu tarihe kadar yatırır ve bunu bize bildirirseniz, erken ödeme indirimi geçerli olur.

HIZIR KAMP’TA YAZA ERKEN MERHABA! vol.5

metni oku