Eğer grup dersine katılmanıza ya da yüzyüze ders yapabilmenize izin vermeyen bir düzeniniz varsa, ya da evinizin konforunda kendi uygulamanızı benim rehberliğimde yapmayı tercih ederseniz, benimle ‘online’ olarak çalışabilirsiniz.

CANLI ONLINE DERSLER

ZOOM üzerinden ihtiyacınıza ve hayat koşullarınıza uygun olacak şekilde özel ders alabilirsiniz. Dataylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Aynı zamanda her ay ‘kapalı grup’ düzeninde gerçekleşen online grup derslerine katılabilirsiniz. Online derslerde, stüdyo ortamına benzer bir düzende, sizleri izliyor ve yönlendiriyorum. Alanımızı paylaşarak ders yapıyoruz. Her ay derslerimize bir tema belirliyor ve o temayı farklı şekillerde işliyoruz. Dersler etkili nefes alabilmek üzere nefes egzersizleri, meditasyon ve asanadan oluşuyor. Dersleri kaçırır ya da tekrar yapmak isterseniz, ders kayıtları bir hafta boyunca erişiminize açık oluyor. Bu derslerin duyurularını etkinliklerde görebilirsiniz.

ÖNCEDEN KAYDEDİLMİŞ ONLINE DERSLER

www.yogauni.com a üye olarak geniş online ders seçkime erişim sağlayabilir, dilediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Sitede çeşitli seviyelere uygun ve farklı uzunluklarda kaydettiğim pek çok ders bulabilirsiniz. İndirimli üyelik için SINEMER kodunu kullanabilirsiniz.

    Bilgi ve Kayıt Formu