ÖZEL DERSLER
Benden birebir, küçük gruplar şeklinde, işyerinizde ya da online olarak özel yoga dersi almayı tercih edebilirsiniz. Kendi tercih ettiğiniz şekilde, kendi programınıza göre yoga derslerinizin günlerini ve saatlerini ayarlayabilirsiniz. Dersleri evinizde, işyerinizde ya da ayarladığınız uygun bir yerde yapabiliriz. Ders içerikleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda vinyasa yoga, restoratif yoga, nefes egzersizleri ve meditasyon içerecek şekilde hazırlanabilir.

Özel yoga derslerinin avantajları ve faydaları nelerdir?

Yoga pratiğinde devamlılık çok önemlidir ve size uyan, kişiselleştirilmiş bir program yapmanız sürdürülebilirlik açısından önem taşır.

Bire bir yapılan dersler sizi yakından gözlemleyerek, derslerin içeriğini bireysel ihtiyaçlarınıza, bedeninize göre adapte etmemize imkan verir. Özel derslerde kişiselleştirilmiş bir içerik ve rutin oluşturduğumuzdan, daha fazla esneklik ya da güç kazanmak, meditasyon ve nefes uygulamalarına ağırlık vermek, yoga felsefesinde derinleşmek gibi olası istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkündür.

Eğer kişisel ev pratiği geliştirmek istiyorsanız, özel dersler sizi ileride kendi başına yapabileceğiniz ev pratiğinize en güvenli ve bilinçli şekilde hazırlar.

Özel dersi tek ders, 4’lük, 8’lik  ya da 12’lik paket şeklinde alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

    Bilgi ve Kayıt Formu